O nás

    Naše rodinná firma působí v oblasti výuky masáží od roku 1993 jako Soukromé vzdělávací zařízení Stanislava Flandery. Od roku 2001 jsme registrováni jako nestátní zdravotnické zařízení.

     Nosným programem našeho vzdělávacího zařízení jsou kurzy akreditované u MZ ČR, „LYMFODRENÁŽ“, "TAPING"  a kvalifikační kurz „MASÉR“. Kromě těchto akreditovaných kurzů nabízíme širokou paletu různých zájmových kurzů, v současné době žádaných druhů masáže jako je například havajská, reflexní, indická nebo čokoládová masáž. Více o jednotlivých kurzech a jejich náplni najdete v části kurzy. Výuka probíhá v profesionálně vybavených učebnách za pomoci moderní audiovizuální techniky, modelů a pod vedením lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Pro účastíky kurzů je k dispozici wifi připojení, parkování v blízkém okolí, vybavená kuchyňka.

    Zakládáme naši práci na kvalitě, rodinné atmosféře a individuálním přístupu k našim žakům. Naším cílem je přinést odborné a praktické znalosti nejen těm, kteří se chtějí v oblasti poskytování masážních služeb živit, ale i pohodu a uvolnění těm, kteří chtějí znalosti získané v naší škole využít pouze pro svůj osobní rozvoj a potěšení svých blízkých.

Věříme, že splníme očekávání všech.

Stanislav a Albína Flanderovi

                                                                                                                                                                                                                Borek a Albína Komárkovi

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

Nestátní zdravotnické zařízení Stanislav Flandera

Nekvasilova 625/2
Praha 8
186 00


IČ: 18428291
tel: 283 842 384 (kancelář, 8:00 - 16:00)
mobil.: 777 877 437


Najdete nás také na facebooku:
https://www.facebook.com/stanislav.flandera.maserske.kurzy