Spinal Touch

    Metoda ISHTA Spinal Touch má charakter jemné, neinvazívní, dotekové terapie a patří mezi holistické metody. Harmonizací celku aktivizuje vnitřní regenerační procesy, které řeší dílčí problémy tím nejoptimálnějším způsobem.
    Jedná se o metodu vyrovnávání páteře pomocí přesně provedených jemných dotyků na bodech, které se nacházejí na hýždích, zádech a hlavě. Při a po provedení metody Spinal Touch dochází k okamžitému uvolnění páteře a jejímu samovolnému narovnávání do správné polohy. Dochází k aktivaci parasympatiku a následné relaxaci. Uvolněním páteře dochází k obnovení inervace a krevního zásobení všech vnitřních orgánů a tím i obnovení jejich funkcí. Podstatou metody Spinal Touch je vyrovnání svalové nerovnováhy v celém těle a tím obnovení samoozdravného procesu organismu.

    Závěrem kurzu skládají studenti zkoušku za přítomnosti lektorky Miroslavy Švecové (autorizované lektorky pro ČR a SR) a Sue Weller (autorizované lektorky z British and European Spinal Touch Association). Po úspěšném složení závěrečných zkoušek obdrží studentí certifikát o absolvování kurzu ISHTA Spinal Touch podepsaný Miroslavou Švecovou a současně i Certifikát z Anglie, podepsaný autorizovanými lektory Sue Weller a Allynem Edwardsem.

 

Přednáší: Miroslava Švecová
Aktuální ceny a termíny kurzů naleznete v sekci probíhající kurzy.


Kontakt

Nestátní zdravotnické zařízení Stanislav Flandera

Nekvasilova 625/2
Praha 8
186 00


IČ: 18428291
tel: 283 842 384 (kancelář, 8:00 - 16:00)
mobil.: 777 877 437


Najdete nás také na facebooku:
https://www.facebook.com/stanislav.flandera.maserske.kurzy